Ogłoszenia duszpasterskie:

1. W tym tygodniu Środą Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. Msze św. o godz. 10.oo i 18.oo w Sząbruku oraz o godz. 16.3o w Unieszewie z obrzędem  posypania głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły.

Solidaryzując się z mieszkańcami Ukrainy i odpowiadając na apel Caritas po każdej Mszy św. Środę Popielcową i przyszłą niedzielę dodatkowa zbiórka do puszek na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

2. W piątek o godz. 17.3o Droga Krzyżowa. Spowiedź od godz. 17.oo.

Dla dzieci i młodzieży są naklejki za udział w Drodze Krzyżowej.

Gorzkie Żale w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.3o.

3. W piątek przypada św. Kazimierza, Królewicza.

4. W przyszłą w I-ą niedzielę miesiąca przed Mszą św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, natomiast po Mszy św. o godz. 11.3o spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-ich. Dzisiaj spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Takie spotkania będą w każdy piątek po Mszy św.

5. Rekolekcje wielkopostne odbędą się 24-25-26 marca.

6. Do nabycia Gość niedzielny.

7. Składam podziękowania wszystkim za pomoc w wycince drzew wokół

plebanii.