1. W tym tygodniu wspominamy:

W poniedziałek św. Cyryla, mnicha i Metodego, bpa, patronów Europy.

2. Do nabycia Gość Niedzielny z płytą cd. Biblia Audio w cenie 8 zł.

3. W sobotę po Mszy św. wieczornej rozpoczyna się kurs przedmałżeński.

4. W tym tygodniu zostaną odprawione Msze św. w intencji rodzin z racji kolędy:

• w poniedziałek Naterki
  • we wtorek Unieszewo
  • w środę Sząbruk.
    • Zapraszam na wspólną modlitwę i te rodziny, które z powodu choroby, kwarantanny czy nieobecności nie mogły przyjąć kapłana.
    • 5. Za tydzień zmiana godzin Mszy św. niedzielnych:
    • godz. 8.oo , godz. 9.3o Unieszewo, godz. 11.3o.
    • Od przyszłej niedzieli Msza św. o godz. 11.3o obowiązkowa dla dzieci klas 3, przygotowujących się do I-ej Komunii św. i klas 8-ych i 1-ych średnich, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
    • 6. Przypominam, że w poniedziałek modlimy się przez wstawiennictwo św. Anny za wszystkie matki i kobiety, we wtorek za wstawiennictwem św. Józefa za ojców i mężczyzn, w piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
    • 7. Składam podziękowanie Krzysztofowi Czarneckiemu za podłożenie legarów pod ławkami w kościele i przymocowanie ławek. Bóg zapłać.
    • 8. Dzisiejsza taca inwestycyjna na ogrzewanie naszych kościołów. Taka taca będzie w 2-gie niedziele miesiąca. Składam Bóg zapłać wszystkim, którzy wpłacają na ten cel także przez konto parafialne.
    • Zmarła śp. Jadwiga Haran z Unieszewa. Pogrzeb w tygodniu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.