– poniedziałek – NMP Matki Kościoła, święto

– środa – Nawiedzenie NMP, święto

– czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, święto. Dzień Dziecka. Modlitwą otaczamy wszystkie dzieci.

– sobota – św. Męcz. Karola Lwangi i Towarzyszy.

2. Za tydzień Niedziela Trójcy Przenajświętszej.

3. W Białym tygodniu przychodzimy ubrani w alby na 17.30, od czwartku na 17.45.                         W niedzielę zakończenie Białego Tygodnia i Rocznica I-ej Komuni św. o godz. 11.30.

4. Od czwartku rozpoczynają się nabożeństwo czerwcowe w tygodniu o godz. 17.45,                        w niedzielę 15 min. przed Mszami św.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.30  , pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo rozpoczynamy o godz. 17.30 różańcem z litanią do Serca Pana Jezusa i Mszą św. oraz pierwsza niedziela miesiąca. Przed Mszami św. Adoracja Najśw. Sakramentu z litanią. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja Kół Różańcowych na czerwiec o zniesienia tortur.