1. Wspomnienie:

– wtorek – bł. Stefana Wyszyńskiego

– środa – św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

– piątek – Nawiedzenie NMP

– sobota – św. Justyna, męcz.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze św. w Unieszewie o godz. 8.oo i w Sząbruku będzie jedna o godz. 10.oo, po której wyruszymy procesyjnie do czterech ołtarzy. Proszę o przygotowanie ołtarzy, tradycyjnie tak jak było w poprzednich latach . Braci Strażaków do asysty, Koła Różańcowe, ministrantów, dzieci pierwszokomunijne, dziewczynki do sypania kwiatów. Proszę dzieci o zbieranie kwiatów. W tym dniu Msze św. będzie odprawiał ks. Bp Józef Roszyński, misjonarz, ofiary składamy na Misje św.

3. W Białym tygodniu przychodzimy ubrani w alby na godz. 17.30. Wyjątkiem będzie jutrzejszy dzień. Msza św. będzie o godz. 17.oo a następnie Różaniec Gietrzwałdzki z Litanią Loretańską. Natomiast z dziećmi I-komunijnymi udamy się do Gietrzwałdu na godz. 18.oo.W niedzielę zakończenie Białego Tygodnia i Rocznica I-ej Komunii św. o godz. 11.30.

4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo rozpoczynamy o godz. 17.30 różańcem z litanią do Serca Pana Jezusa i Mszą św. oraz pierwsza niedziela miesiąca. Przed Mszami św. Adoracja Najśw. Sakramentu z litanią. Zmiana tajemnic różańcowych.

5. Zapraszamy do udziału w Nawiedzeniu Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów dniach 27 i 28 maja w Ostródzie. Bliższe informacje na plakacie.

6. Składam podziękowania rodzicom dzieci I-komunijnych za porządki w kościele i wokół, za dar do świątyni.

7. Do nabycia Gość Niedzielny.