1. W tym tygodniu wspominamy:

We wtorek – św. Jana Bosko, prezbitera

W środę Ofiarowanie Pańskie – Matki Bożej Gromnicznej, święto. Dzień Życia Konsekrowanego.

Msze św. w Sząbruku o godz. 18.oo, w Unieszewie o godz. 11.oo. Na Mszach Św. poświęcenie gromnic. Ofiary w tym dniu składamy na klasztor klauzurowy Sióstr Karmelitanek w Spręcowie.

W czwartek – św. Błażeja, bpa i męcz. – patrona chorób na gardło.

W niedzielę – św. Agaty, dz. i męcz. – poświęcenie chleba ku czci św. Agaty.

2. W tym tygodniu przypada I-y Piątek Miesiąca – od 17.3o okazja do spowiedzi św.

3. Nabożeństwo I-ej soboty rozpoczynamy o 17.3o modlitwą różańcową.

4. Za tydzień I Niedziela miesiąca . Pół godziny przed Mszami św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5. Dobiegła końca kolęda. Składam Bóg zapłać za przyjęcie kapłana do naszych domów, złożone ofiary, gościnność , podwożenie i towarzyszenie proboszczowi. Niech wszystkim Rodzinom Bóg błogosławi .

6. W czwartek po Mszy św. o 18.oo będzie rozbierana świąteczna dekoracja w kościele. Bardzo proszę o pomoc w sprzątanie kościoła.