1. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień Świętości Życia.

O godz. 18.oo będzie pobłogosławione nowe żeńskie Koło Różańcowe z Sząbruka p.w. św. Anny. Zapraszam wszystkie Członkinie na tę modlitwę.

• W piątek o godz. 17.3o Droga Krzyżowa
  • Przy wyjściu z kościoła są pudełka Caritas, w środku jest spis artykułów. Paczkę najlepiej zawieść do punktu Caritas przy ul. Grunwaldzkiej. Bóg zapłać.
  • Każdego miesiąca  27 dnia odmawiany jest różaniec Gietrzwałdzki. Zapraszamy na modlitwę w niedzielę o godz. 11.oo. O prowadzenie różańca proszę Koła różańcowe.
  • W sobotę po Mszy św. o godz. 11.oo o sprzątanie kościoła proszę rodziny z Sząbruka, ul. Hermana , 2 bloki nr 13 i 15.
  • W sobotę od godz. 11.oo proszę Braci Strażaków i chętnych mężczyzn o porządki na cmentarzu. Proszę przynieść kto ma piłę motorową, siekierkę, będziemy wycinać drobne krzaki wzdłuż parkanu i na cmentarzu.
  • Do nabycia Gość niedzielny.
  • Po Mszy św. zbierane są ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. Bóg zapłać.
  • W tym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Krystynę Wiśniewską z Unieszewa. Pochowana została na naszym cmentarzu śp. Jadwiga Sadowska z Tomaszkowa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista, niechaj im świeci.
  • W tym tygodniu rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Program wywieszony będzie na w każdej miejscowości naszej parafii.

REKOLEKCJE   WIELKOPOSTNE   2022

24 marzec   CZWARTEK  – nie ma spowiedzi św.

10.oo       Sząbruk  –  Msza Święta dla dzieci i młodzieży

18.oo       –  Msza Święta z nauką

25 marzec  PIĄTEK

9.45              –   spowiedź św. dla dzieci i młodzieży

10.oo            –   Msza Święta

16.15          –   spowiedź  św.

16.30          –   Msza Święta z nauką w Unieszewie

17.3o          –  Droga Krzyżowa  i  spowiedź św.

18.oo          –  Msza Święta z nauką

26 marzec  SOBOTA

9. 45          –   spowiedź św.

10.oo         –   Msza Święta z nauką

16.15          –   spowiedź  św.        –   Msza Święta z nauką w Unieszewie

17.40        –  spowiedź św.

18.oo        –   Msza Święta z nauką

Ofiary w czwartek składamy na rzecz rekolekcji.

Ofiary w piątek i w sobotę składamy na rzecz Księdza Rekolekcjonisty, za które składam Bóg zapłać!

Na spowiedź świętą przynosimy z sobą książeczkę do nabożeństwa, aby odmówić modlitwę przed i po spowiedzi oraz pokutę. Za udział w 2 naukach rekolekcyjnych możemy uzyskać odpust zupełny.

Warunki uzyskania odpustu: stan łaski (spowiedź św.), przyjęta Komunia św. i modlitwa w intencji Ojca Św.