Ogłoszenia duszpasterskie:

1.Wspomnienie:

– poniedziałek – św. Atanazego, bpa i dra K-ła

– wtorek – Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. do południa w porządku niedzielnym

– środa – św. Floriana, męczennika – Patrona Strażaków

– czwartek – św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera

– piątek – św. Apostołów Filipa i Jakuba.

2.  Rozpoczął się miesiąc maj szczególnie poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe odprawiane będą pół godziny przed Mszą św. – w tygodniu o godz. 17.30, w niedzielę na Mszy św. Dla dzieci są wyklejanki majowe na każdy dzień z planszą „ W ogrodzie Maryi ”.

3. W środę z racji wspomnienia św. Floriana. Msza św. w intencji Braci Strażaków z OSP  Sząbruk, Unieszewo , Naterki z pocztem sztandarowym. Zapraszamy parafian na modlitwę w podziękowaniu strażakom, którzy służą                                                     Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 17.00 do 17.30  i pierwsza sobota miesiąca – spowiedź od godz. 17.00 do 17.30  –  nabożeństwo rozpoczynamy o godz. 17.30 różańcem z litanią loretańską i Mszą św. z rozważaniem.

5. W piątek po Mszy św. o godz. 18.30 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, a w sobotę o godz. 10.00 spowiedź dla młodzieży, świadków, rodziny i wszystkich chętnych.

6. Do nabycia Gość Niedzielny.