• 1. W tym tygodniu wspominamy:
  • pon. – św. Antoniego, opata, – Msza św. wyjątkowo o godz. 8.oo
  • śr. – św. Sebastiana Pelczara, bpa
  • czw. – ś. Fabiana, pap. i męcz. i św. Sebastiana, męcz.
  • pt. – św. Agnieszki, dziewicy i męcz. – DZIEŃ BABCI
  • sb. – św. Wincentego Pallottiego, prezbitera, – DZIEŃ DZIADKA
  • 2. Przyszła Niedziela Słowa Bożego.
  • 3. Do nabycia Gość Niedzielny w cenie 8 zł.
  • 4. Od poniedziałku rozpoczynają się prace związane z ogrzewaniem kościoła w Sząbruku i Unieszewie.

KOLĘDA 2022 –  Sząbruk i Siła – Proszę o towarzyszenie księdzu przy kolędzie, ponieważ nie znam dobrze ulic, ale też ze względów bezpieczeństwa i dzień lub wcześniej poinformować telefonicznie do południa albo przez Dyrektora Szkoły.

– Poniedziałek 17.01.od godz. 16.oo – Sząbruk, ul. Poziomkowa, Jagodowa, Leśna, Żurawinowa

– Wtorek 18.01. od godz. 16.oo – Sząbruk, ul. Pogodna, Wesoła, Słoneczna, Jasna, Wrzosowa

– Środa 19.01. od godz. 16.oo – Sząbruk, ul. Akacjowa, Bukowa, Grabowa, Kalinowa, Świerkowa

– Czwartek 20.01. od godz. 16.oo – Sząbruk, ul. Brzozowa, Lipowa, Sosnowa, Klonowa Modrzewiowa, Leszczynowa, Jaworowa

– Piątek 21.01. od godz. 16.oo – Sząbruk, ul. Jeziorna, Różana, Aksamitna

– Sobota 22.01. od godz. 10.oo – Siła oraz Sząbruk, ul. Nad Stawem

• W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. ks. Marka Wyszyńskiego, który posługiwał w naszej parafii, wygłosił ostatnie rekolekcje adwentowe.
  • W środę odbędzie pogrzeb śp. Eryki Malewskiej z Unieszewa. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie, a światłość wiekuista, niechaj im świeci.