1. W sobotę Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP.

2. W piątek o godz. 17.3o Droga Krzyżowa.

Dla dzieci i młodzieży są naklejki za udział w Drodze Krzyżowej.

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy św.

Gorzkie Żale w niedzielę na Mszy św.

3. Do nabycia Gość niedzielny i dodatkowy nr Gościa Extra w cenie 10 zł. poświęcony św. Ojcu Pio.

4. Składam podziękowania za pracę w porządkowaniu wokół kościoła . Bóg zapłać.

5. Nasza parafia przekazała do Caritas na pomoc dla uchodźców z Ukrainy 6.902,11 zł. Wszystkim ofiarodawcom składam Bóg zapłać.

6. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na dzieło misyjne„ Ad gentes”. Bóg zapłać.

5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.3o spotkanie z rodzicami dzieci klas 3-ich. W poniedziałek i wtorek spotkania w szkole.

6. Od przyszłej  niedzieli po Mszach św. będą zbierane  ofiary na kwiaty do Grobu Bożego i na paschał do kościoła.

7. Za energię elektryczną w kościele za miesiąc luty zapłacono 7 tys. zł.

8. Wczoraj odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Jana Pietrusińskiego z Sząbruka. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista, niechaj mu świeci.