– wtorek – św. Mikołaja, bpa, Patrona Parafii. Uroczystość odpustowa o godz. 18.oo. Zapraszamy dzieci.

– środa – św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła

– czwartek – Niepokalane Poczęcie NMP, Uroczystość. Odpust zupełny dla osób należących do tej Róży.

2. Msza św. roratnia codziennie o godz. 18.oo, dla dzieci: wtorek i piątek. Przynosimy ze sobą lampiony. Na karteczkach wypisujemy dobre uczynki ze swoim imieniem i nazwiskiem i drogą losowania będzie można zabrać do domu figurkę Maryi.

3. Rozprowadzane są świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, małe po 10 zł, duże po 20 zł, w zakrystii poświęcone opłatki.

4. Po Mszy św. zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc  Kościołowi na Wschodzie. Bóg zapłać.

5. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne, za tydzień inwestycyjna.