Wspomnienie:

– środa – św. Andrzeja, Apostoła

– sobota – św. Franciszka Ksawerego, kapłana.

Rozpoczął się Adwent, czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Msza św. roratnia codziennie o godz. 18.oo, dla dzieci: wtorek, czwartek i sobota. Przynosimy ze sobą lampiony. Na karteczkach wypisujemy dobre uczynki ze swoim imieniem i nazwiskiem i drogą losowania będzie można zabrać do domu figurkę Maryi, pomodlić się z bliskimi i przynieść na następne roraty.

1. W tym tygodniu przypada 1-y piątek miesiąca. Od 17.3o spowiedź.

2. Nabożeństwo 1-ej soboty rozpoczynamy o 17.3o modlitwą różańcową.

3. Za tydzień 1-a niedziela miesiąca. Przed Mszą św. półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu z różańcem, który odmawiają Koła Różańcowe. Zmiana tajemnic różańcowych. Zbiórka do puszek przeznaczona jest na pomoc  Kościołowi na Wschodzie.

4. Rozprowadzane są świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, małe po 5 zł, duże po 15 zł, w zakrystii poświęcone opłatki.

5. Adwentowy Dzień Skupienia ze spowiedzią św. będzie w sobotę 17 grudnia.

6. Do nabycia Gość Niedzielny z kalendarzem na 2023r.