1.Wspomnienie:

– poniedziałek – św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i dra Kościoła, patronki Europy.

– wtorek – św. Atanazego, bpa i dra K-ła

– środa – św. Józefa, Rzemieślnika

– piątek – Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze św. w porządku niedzielnym

– sobota – św. Floriana, męczennika – Patrona Strażaków

2.  W środę rozpoczyna się miesiąc maj – poświęcony Matce Bożej. Nabożeństwa majowe odprawiane będą o godz. 17.30, w niedzielę 20 min przed każdą Mszą św.

3. W sobotę z racji wspomnienia św. Floriana. Msza św. w intencji Braci Strażaków z OSP  Sząbruk, Unieszewo , Naterki z pocztem sztandarowym. Zapraszamy parafian na modlitwę w podziękowaniu strażakom, którzy służą –  Bogu na chwałę, ludziom na ratunek.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź przed Mszami św. i pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo rozpoczynamy o godz. 17.30 różańcem z litanią loretańską i Mszą św.

5. Za tydzień I-niedziela miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu.

6. Intencja Kół Różańcowych na maj – za formację zakonnic, zakonników i seminarzystów.

8. W poniedziałek 29.04 o godz. 17.oo spotkanie pierwszokomunijne, o godz. 18.3o spotkanie z bierzmowanymi.