1. W tym tygodniu wspominamy:

– środa – św. Jana Bosko, prezbitera

– w piątek Ofiarowanie Pańskie – Matki Bożej Gromnicznej, święto. Dzień Życia Konsekrowanego.

Msze św. w Sząbruku o godz. 18.oo, w Unieszewie o godz. 16.oo. Na Mszach Św. poświęcenie gromnic. Ofiary w tym dniu składamy na klasztor klauzurowy Sióstr Karmelitanek w Spręcowie.

– w sobotę – św. Błażeja, bpa i męcz. – patrona chorób na gardło.

2. W tym tygodniu przypada I-y Piątek Miesiąca – od 17.3o spowiedź św.

3. Nabożeństwo I-ej soboty rozpoczynamy o 17.3o modlitwą różańcową.

4. Za tydzień I Niedziela miesiąca . Pół godziny przed Mszami św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic różańcowych.

5. Dobiegła końca kolęda. Składam Bóg zapłać za przyjęcie kapłana do naszych domów, złożone ofiary na kolędę, ogrzewanie kościoła,  gościnność , przyjazd i towarzyszenie proboszczowi. Niech wszystkim Rodzinom Bóg błogosławi .

6. W sobotę  o godz. 10.oo będzie rozbierana świąteczna dekoracja w kościele i sprzątanie kościoła. Bardzo proszę o pomoc w porządkach.