– poniedziałek – św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa

– wtorek –  św. Anny i Joachima, Rodziców NMP

– środa – św. Szarbela, kapłana

– piątek – św. Marty

– sobota – św. Piotra Chryzologa, bpa i dra Kościoła.

2. Składam podziękowania za koszenie, obcięcie gałęzi, plewienie, kwiaty do kościoła, sprzątanie, przygotowany posiłek. Składam podziękowanie ks. Krzysztofowi Kamińskiemu za przewodniczenie Sumie odpustowej, wygłoszone słowo Boże i życzymy z racji imienin opieki Matki Bożej Gietrzwałdzkiej, zdrowia i Bożego błogosławieństwa w pracy kapłańskiej.

3. Po Mszy św. poświęcenie pojazdów.

5. W środę z racji 27 dnia miesiąca o godz. 17.30 Różaniec Gietrzwałdzki.

6. 31 lipca w niedzielę wyrusza piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Tradycyjnie zatrzymuje się w Unieszewie przy kościele ok. godz. 9.30. Proszę mieszkańców całej parafii o włączenie się w przygotowaniu posiłku dla pielgrzymów. Bóg zapłać.     W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Msza św. za byłych mieszkańców Warmiaków z Naterek, Gronit, Sząbruka .

7. W tym tygodniu był pogrzeb śp. Antoniego Zienkiewicza z Naterek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.