– środa – bł. Czesława, kapłana

– piątek – św. Marii Magdaleny

– sobota – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Msza św. Odpustowa ku czci św. Anny, Patronki Parafii. Msze św. odprawi ks. Krzysztof, który głosił rekolekcje wielkopostne. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Proszę Braci Strażaków do asysty, Koła Różańcowe do niesienia różańca, obrazu, mężczyzn do chorągwi, dziewczynki do sypania kwiatów, służbę liturgiczną.

We wtorek po Mszy św. o godz. 18.30  proszę o pomoc w porządkach wokół kościoła i plebani: koszenie, plewienie, obcięcie żywopłotu.

3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. święcenie pojazdów z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary składamy na misje.

4. 31 lipca w niedzielę będzie szła piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Co roku zatrzymuje się na posiłek w Unieszewie przy kościele. Modlą się i w naszej intencji, dlatego proszę sołtysów i mieszkańców całej parafii o przyjęcie pielgrzymów. Bóg zapłać.