– poniedziałek – NMP Nieustającej Pomocy

– wtorek – św. Ireneusza, bpa i męcz.

– środa – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

2. Jutro z racji 27 dnia miesiąca o godz. 17.30 Różaniec Gietrzwałdzki.

3. W tym tygodniu przypada I-y piątek miesiąca. Spowiedź od 17.30. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne do zbierania 9-ciu pierwszych piątków miesiąca. W piątek ofiary składamy na fundusz ministrancki.

4. Z racji I-ej soboty miesiąca nabożeństwo wynagradzające rozpoczyna się o 17.30 modlitwą różańcową i Mszą św. z rozważaniem jednej tajemnicy różańcowej.

5. Za tydzień I-wsza niedziela miesiąca. Pół godziny przed Mszami św. Adoracja Najśw. Sakramentu. Ofiary w przyszłą niedzielę składamy na Seminarium Duchowne.

6. W sobotę na godz. 10.00 proszę o sprzątanie kościoła rodziny z ulic Samulowskiego i Sportowej.

7. Składamy podziękowanie Pani Teresie za pracę katechetyczną w naszej społeczności, troskę o czystość kościoła. Życzymy zdrowia i opieki Pani Gietrzwałdzkiej . Bóg zapłać.