– poniedziałek – św. Barbary dz. i męcz.

– środa – św. Mikołaja, bpa, Patrona Parafii. Uroczystość odpustowa o godz. 18.oo. Zapraszamy dzieci.

– czwartek – św. Ambrożego, bpa i dra Kościoła – patrona pszczelarzy

– piątek – Niepokalane Poczęcie NMP, Uroczystość. Odpust zupełny dla osób należących do tej Róży.

2. Msza św. roratnia codziennie o godz. 18.oo, dla dzieci: wtorek i czwartek. Przynosimy ze sobą lampiony. Na karteczkach wypisujemy dobre uczynki ze swoim imieniem i nazwiskiem i drogą losowania będzie można zabrać do domu figurkę Maryi.

3. Rozprowadzane są świece jako Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, małe po 10 zł, duże po 20 zł, w zakrystii poświęcone opłatki.

4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc  Kościołowi na Wschodzie oraz po Mszy św. o godz. 11.3o harcerze z Ośrodka z Kruz, jak w ubiegłym roku będą rozdawali wigilijne sianko.

5. Do nabycia Gość Niedzielny i Dodatkowy Gość Niedzielny poświęcony Historii Kościoła.